E-motion a uzdravování traumatu

Znovu nastartujte a uzdravte svůj nervový systém. 

22. – 24. 3. 2024

Unikátní učení transformované v mistrovský seminář – úžasně funkční kombinace trauma jógy, dechových cvičení, řízeného třesení, meditačních vizualizací a pokročilých technik práce s tělem.

Pro koho je seminář určený: absolutně pro každého od 15 let, právě pro Vás a Vaše zdraví!

Seminář je simultánně tlumočený do češtiny.

Pojďte se naučit, jak zregulovat svůj nervový systém v každodenním životě. Jak mít v sobě větší klid. Přinese vám to větší radost do života, svobodu v rozhodování a uvolnění napětí a stresu.

Po dobu hluboko uzdravujícího 3-denního semináře vás odbornice na čištění a léčení traumatu a práci s tělem, autorka unikátního E-motion konceptu – Dorothe Trassl provede výjimečnými technikami zaměřenými na regulaci vašeho nervového systému, na uvolnění starých zranění, o kterých často ani nevíte a která jsou uložená ve vašem těle. 

Trauma není to, co se nám stalo, jakkoliv taková situace mohla být bolestivá a náročná, ale to, co nám z takové situace zůstalo uloženo v našem nervovém systému. 

Zažijte úplně nový způsob léčení, který vykořeňuje hluboko uložené buněčné vzpomínky, zarytá traumata a zranění, ke kterým jste doposud neměli přístup! Umožněte se je odkrýt, pustit a takto úplně vyřešit.

Pokud jste někdy měli pocit, že jste se nemohli dostat k některému ze svých emocionálních problémů…. Pokud je vaší touhou se úplně uzdravit na každé úrovni svého bytí…. Pokud chcete svoje tělo podpořit v tom, aby pustilo i ty nejhlubší emocionální bloky a traumata…. tento nádherný seminář nabízí fyzicky jemné a přitom neuvěřitelně efektivní uvolnění napětí, vzpomínek a emocí, které se usazují hluboko uvnitř těla a naše mysl k nim nemá přístup. Bezpečné pro každé tělo, v jakékoli formě a fyzické kondici.