Postav se sám za sebe

Tento prožitkový workshop se světoznámou lektorkou a terapeutkou Dorothe Trassl je určen pro všechny, kdo chtějí umět pracovat sami se sebou a vědět, jak si pomoci v běžném životě na základě informací o fungování nervového systému.

E-motion - Young Adults

Jak být sám sebou (celostní růst a wellbeing) se Zoë a Dorothe. Exkluzivní víkendový experiment.

E-motion Coach Training

Dorothe Trassl a tým E-motion ČR+SR vám přináší zcela čerstvou a dlouho očekávanou novinku – výcvik E-motion Coach Training. Tento výcvik nabízí pokročilejší práci, kterou je možné nyní poprvé s Dorothe absolvovat.

E-motion Feelgood Retreat

Vydejte se na transformační cestu k celostnímu zdraví, wellness a emocionální pohodě. V klidné náruči přírody vám náš retreat nabízí balzám pro vaši mysl, tělo i duši.

E-motion a léčení traumatu

Znovu nastartujte a uzdravte svůj nervový systém. Unikátní učení transformované v mistrovský seminář - úžasně funkční kombinace trauma jógy, dechových cvičení, řízeného třesení, meditačních vizualizací a pokročilých technik práce s tělem.

E-motion - léčení vnitřního dítěte

Uvnitř každého z nás je malé dítě, které možná zažilo situace... A toto naše vnitřní dítě si neseme v sobě, rostlo s námi až do dospělosti a s ním i jeho zranění. Tyto zkušenosti mohou být překryty nebo zatlačeny do pozadí, ale stále tam jsou a ozývají se vždy, když nejsme úplně v pohodě.

E-motion Online Bodymind kurz

Nový a nekonvenční přístup vám prozradí, jak se uzdravit tím, že propojíme tělo, mysl a emoce.

E-motion a ENNEAGRAM

Holistické léčení, objevení a prožití si skryté emocionality ve vlastním těle, zažijete na úžasném 5denní semináři E-motion a enneagram.

Úvodní večer s E-motion

Přijměte pozvání na seznamovací večer s Dorothe Trassl a její metodou "E-motion", která poskytuje porozumění, nástroje i techniky umožňující rozproudění energie v těle i v životě.

E-motion restart

Jak vznikají "traumata" a jak je pouštět? ... Naše tělo je nekonečným zdrojem energie. Současně je však plné bloků na úrovni vědomé i nevědomé, které nám brání v běžném životě zažívat svůj plný potenciál.