Dorothe Trassl

Psycholožka a učitelka jógy Dorothe Trassl spojuje ve své práci to nejlepší z obou světů – psychického i fyzického. Kombinuje zkušenosti The Journey terapeuta, vědomého kouče a e-motion trauma jóga terapeuta.

Dorothe, matka tří dětí, žila v Jižní Africe se svou rodinou a pracovala jako terapeutka a poradkyně v charitativní organizaci. Zde byla denně konfrontována s beznadějnými situacemi a traumaty lámajíci srdce. Její vášní bylo vždy pomáhat svým klientům v uzdravování a osvobozování se a také v posilování jednotlivce, aby byli tou změnou v jejich komunitách. Zvláště miluje práci se skupinami žen a podporuje programy, které posilují postavení žen.

Od svého návratu do Německa v roce 2007, Dorothe provozuje soukromou praxi jako trenér a terapeut v Mnichově, a vede semináře. Úzce spolupracuje s Brandon Bays, Kevinem Billettem a mnoha dalšími prezentéry The Journey. Je senior trenérkou a překladatelkou a prezentuje ranní cvičení jógy na pokročilých akcích The Journey po celé Evropě a po celém světě.

Dorothe spojuje své zkušenosti v oblasti Journeywork, traumatické terapie a jógy do jedinečné terapie těla nazvané e-motion. Její specialitou je navrhování pohybových aktivit na míru, aby podpořily a usnadnily skupinám na seminářích přístup ke specifickým mentálním a emocionálním blokádám a uvolnění uložených traumat a emocí.

Její jemnost a soucit vytváří čistotu a objetí, které umožňuje hluboké otevření a uzdravení. Její hlas přináší klid, důvěru a jistotu potřebnou k tomu, aby pomohl čelit hlubokým bolestem a podpořil v odevzdání toho, co už nám neslouží.

Rozhovor s Jaroslavem Duškem
v pořadu Duše K 18.2.2023

Rozhovor v pořadu 

Sobě pánem se Štěpánem

Rozhovor pro Krav Maga Academy

Od násilí ke svobodě

Rozhovor pro Magické ženy

s Bárou Kravčíkovou

Rozhovor v Terapie životem 

Magdalenou Weingartner