E-motion Online Bodymind kurz

Nový a nekonvenční přístup vám prozradí, jak se uzdravit tím, že propojíme tělo, mysl a emoce.

Zajímá vás, co vše je skrze tělo možné zažít a co vám Dorothe v tomto online kurzu nabízí? Tady se můžete podívat na úvodní video:

Nákup kurzu

Získáváte tím doživotní přístup k celému obsahu online kurzu (32 praktických lekcí, 14 teoretických lekcí, 5 meditací)

Běžná cena online kurzu je 499€. Vy máte však možnost si kurz pořídit za zvýhodněnou cenu  299€

Můžete docházet na terapie celé roky, mluvit o problémech celé dny, ale když nezapojíte tělo, nebude to mít žádný velký účinek. Co vy na to?

Vysvětlím vám to.

Vaše tělo je nevědomá část mysli. Pokud chceme vyřešit problém, musíme nejprve zjistit, co se nahromadilo v těle. Proto klasický přístup, kdy se o tématu mluví a postupuje se shora-dolů, nefunguje tak dobře… Háček je v tom, že je potřeba jednat s tělem a myslí, jako by byly propojené a tvořily jeden celek – a to jde nejlíp odspoda; začít v těle, pohybem.

Takže až se budete příště zase potýkat s něčím nepříjemným (stres, úzkost, deprese, sabotování sebe sama, uvíznutí na místě, otupělost, emocionální uzavřenost, nedostatek odpočinku), vzpomeňte si, že vaše tělo dělá přesně to, co má. Chrání vás. Potřebujete jenom trošku vykalibrovat poplašný systém.

A s tím vám pomůže právě tento kurz…

Nejprve ale zjistěte, zda s vámi některá níže uvedená slova či řádky rezonují…

 • Snažíte se napravovat problémy zvenku – hledáte rozptýlení, abyste nemuseli cítit bolest, a prázdnotu zaplňujete nakupováním zbytečností, bezmyšlenkovitým brouzdáním po monitoru či displeji telefonu, zajídáním emocí, kouřením, pitím alkoholu, sexem a dalšími neřestmi… a najednou přemýšlíte, proč to všechno děláte, a začnete na sebe být zlí a obviňujete se za všechny vaše zlozvyky, což vás zavede do bludného kruhu pocitů viny, studu, vzteku, sebekritiky, nízké sebehodnoty a dalších.
 • Připadáte si ztracení, vyčerpaní, úzkostliví a snad i dokonce trochu v depresi. A kvůli těmto pocitům jste se odpojili a odstřihli od těla, od emocí, od svého opravdového Já i od ostatních lidí v okolí, což vede k celkové otupělosti a apatii v životě.
 • Nemáte své pocity pod kontrolou a nedaří se vám kontrolovat ani vaši vrtkavou a neposednou mysl. To vás přivádí k šílenství a vyvolává to ve vás pocit naprostého selhání. Život vám najednou připadá jako obří kolo pro křečky, kde všichni zvládají své problémy, jen vy ne… Součástí tohoto obřího kola pro hlodavce jsou také termíny jako vyhoření, krize, prokrastinace a strach z budoucnosti.
 • Nedokázali jste minulost hodit za hlavu, je pořád s vámi v podobě traumatu z dětství nebo z minulosti; ve formě zadržovaných a potlačovaných emocí; strategií, jak se vyhýbat nepříjemnému; nebo ve formě omezujících přesvědčení a mechanismů přežití. To vše je příčinou vašeho žalu, frustrace, litování a vzteku na to, co se stalo…
 • Investovali jste do celé řady kurzů a seminářů, navštívili jste kouče a terapeuty, přečetli jste spoustu knih, vyzkoušeli jste jednoduché tipy, triky a taktiky. Jenže místo skvělých výsledků se žádná očekávaná proměna neodehrála a vy se teď navíc cítíte zmatení, zahlcení a ztracení.
 • Nemáte vůbec ponětí, CO SE TO S VÁMI DĚJE. A je těžké vyjádřit to slovy. Proč se cítím tak, jak se cítím, a proč se chovám tak, jak se chovám, a proč prožívám věci právě tím způsobem, jakým je prožívám? A co je ještě horší… netušíte, co si s tím máte počít.

Jestliže jste aspoň na jednu věc odpověděli „ano“, pak jste na správném místě!

Zdravím vás. Jmenuju se Dorothe Trassl a ráda bych vám pomohla, abyste se konečně ODVÁŽILI žít. 

Vydala jsem se na misi – jejím smyslem je propagovat lásku k životu, probouzet životní sílu a přinášet uzdravení. Chci vás inspirovat a pomoct vám, pokud a až budete připravení, uvolnit stará zranění, zbavit se nezdravých vzorců chování a uzdravit trauma a žal, abyste mohli začít žít naplno a mít takový život, jaký jste si vždy přáli.

Vím, o čem mluvím. Zažila jsem to… mám za sebou více než 20 let zkušeností v této oblasti. Pracovala jsem jako terapeutka v Jižní Africe, setkávala jsem se beznadějnými a zoufalými situacemi a srdcervoucími traumaty. V současné době mám vlastní soukromou praxi nedaleko Mnichova a věnuji se terapiím a koučinku. Vedla jsem celou řadu workshopů a pobytových seminářů po celém světě, nebo jsem pomáhala s jejich organizací.

A můžu vám říct, že těch 20 let práce s klienty bok po boku i s plnými sály účastníků mě ještě více utvrdilo v tom, na čem v životě doopravdy záleží. Začala jsem si více užívat, oslavovat a milovat život i všechny živé bytosti.

Když jsem byla mladší, mívala jsem deprese, připadala jsem si nejistá a měla jsem plno starostí. Takže vím, jaké to je, moc dobře znám problémy, strasti i soužení a chápu překonávání překážek, nástrah a nedostatků. Moje cesta za uzdravením byla drsná a těžká a já bych vám ji ráda usnadnila! Přála bych si, abyste dosáhli trvalých výsledků rychleji, přirozeně, něžně a snadno!!

Smyslem mého online kurzu je oslovit svět a lidi, jako jste vy. Většina mých klientů a účastníků kurzů potřebuje uvedené informace a techniky, a tak mě požádali, abych spojila svá nejúžasnější zjištění, nástroje a teoretické poznatky a vytvořila tento moderní digitální formát online kurzu, abyste k tomu všemu měli přístup, kdykoli a kdekoli to budete nejvíc potřebovat.

Jak praví slavný citát, nikoho nezajímá, kolik toho víš, dokud jim nedokážeš, že ti na dané věci záleží… a mně na tom záleží, je to pro mě důležité, protože jsem si prošla stejnými zkušenostmi, zažila jsem to, cítila jsem se tak jako vy… a vím, že si zasloužíte to nejlepší, nejen pro sebe, ale i pro své blízké.

Jste připravení se do toho ponořit? Pojďme zjistit, na čem vám doopravdy záleží!

Soucítím s vámi, vnímám vaše trápení, sama jsem si tím prošla a ráda bych vám k tomu něco řekla…

Nemůžete se přesvědčit, že necítíte bolest, kterou cítíte. Logikou nezastavíte sabotování sebe sama. Ani veškerá inteligence na světě nemůže změnit směs viny a studu, vymazat obavy, nebo ukončit nejistotu. A tím, že si to budete vyčítat, sebedůvěru nezískáte. Řešení nenajdete v další terapii, při které budete o problému mluvit, ani v kouzelné léčivé křišťálové kouli.

Řešení čeká ve vašem vlastním těle. 

Tento online kurz E-motion funguje jako tlačítko „restart“ ve vašem životě. Pomůže vám vyhrát bitvu s vaším vnitřním sabotérem a dodá vám nový, svěží směr, kterým se vydat dál…

 • Odhalte můj nekonvenční, snadno dostupný a systematický přístup k práci s tělem, abyste mohli znovu začít žít a řídit svůj život. Konečně v životě pocítíte více radosti, naplnění a sebelásky.
 • Připadáte si ztracení a tápete, co je skutečné a co ne? Přidejte se ke mně a já vám během 14 lekcí teorie vysvětlím, proč se cítíte právě tak, jak se cítíte – proč se chováte právě tím konkrétním způsobem – abyste konečně pochopili, kde se bere vaše trauma, úzkost a deprese a jak tyto stavy překrucují to, co v životě prožíváte… A co je nejdůležitější – co s tím dělat.
 • Čeká na vás 32 pečlivě vytvořených praktických cvičení (videa byla natočena v nádherné přírodě na Bali), tak si je pojďte užít a rozhýbejte tělo, čímž snáze uvolníte stres spojený s mentální, emocionální a fyzickou zátěží a prožitou bolestí. Pochopíte, co je skutečnou, v podvědomí ukrytou příčinou vašeho problému, a konečně se v životě pohnete vpřed.
 • Těšte se na 5 uklidňujících meditací, které vám pomohou se uvolnit, vydat se na vnitřní cestu za sebepoznáním a pochopit vše, co cestou objevíte. Ucítíte spojení se sebou i ostatními na mnohem hlubší a důvěrnější úrovni.
 • Sledujte videa a vydávejte se za sebepoznáním, kdykoli a kdekoli se vám to hodí
  Online kurz si můžete užít kdekoli a kdykoli, na tabletu, mobilu či notebooku.

Zajímá vás, v čem je tento online kurz E-motion Bodymind online tak výjimečný a odlišný?

 • Vznikl na základě přímé zkušenosti, na základě výsledků, které jsem viděla, nebo jasných důkazů, jichž jsem byla svědkem.
 • Tento nekonvenční kurz přichází se zcela novým a zcela odlišným přístupem. Místo toho, abychom se pomocí mysli snažili scházet níž a dostat se k srdci, využíváme tělo, uvolňujeme emoce a tím pročišťujeme mysl – postupujeme tak odspoda směrem nahoru. Více informací najdete ZDE (odkaz na videa)
 • Je založený na vědeckých poznatcích a 20 letech mé osobní zkušenosti v oblasti práce s lidmi a vedení seminářů po celém světě. Vím, co funguje a co ne, proto jsem tento seminář vytvořila tak, že vynechávám zbytečné povídání a jdu rovnou k jádru věci – abyste se k trvalým výsledkům dostali co možná nejrychleji.
 • Nové teoretické poznatky příjemně obohatí, osvěží a pobaví, díky čemuž se nudná teorie stává přístupnější a stravitelnější. Navíc získáte snadná praktická cvičení, která můžete v podstatě zapojit do každodenního života a sáhnout po nich, kdykoli je potřebujete nebo se vám jen chce.
 • Videa byla nahrána v nádherné přírodě na Bali, což vám dodá pocit „léčivých prázdnin daleko od domova“. A to se zvláště v této době, kdy nesmíme cestovat, docela hodí.
 • A přestože se v rámci kurzu učíte nové věci při práci s tělem i to, proč jsou tyto prvky důležité pro vaše uzdravení, DŮRAZ JE KLADEN NA PRAKTICKÁ CVIČENÍ.
 • Celý kurz svou strukturou připomíná spíše pravidla hry vysvětlovaná krok za krokem, než příručku či encyklopedii

Pro koho je tento online kurz určen?

Kurz E-motion Bodymind je určen pro lidi, kteří vnímají, že je něco volá domů, k návratu k sobě. Kurz je vhodný pro všechna těla, nezáleží na věku, na postavě, na velikosti ani na fyzické zdatnosti. Nemusíte mít žádné zkušenosti s jógou, dechovým cvičením nebo jakoukoli prací s tělem. Kurz se trefí do úrovně a kondice, v níž se nacházíte – ať už jste začátečník nebo profesionální sportovec, každému tento kurz přinese VELKÝ užitek.

Co o tomto kurzu říkají absolventi:

Rada by som pozdieľala moj názor na online kurz s Dorothe E-motion Body Mind Online Course. Lebo s takýmto silným efektom na mňa som sa nestretla.Je to naozaj niečo neskutočné ten kurz a som za neho veľmi vďačná!! Moje telo uvoľnuje toľko energie, blokov, stresu, mám pocit, že úplne všetko čo tam nemá byť 🙂 Dokonca aj cviky aj Sun salutation, ktoré poznám z hodín jógy majú v podaní Dorothe zrazu úplne iný, hlbší zmysel a význam a silne to pociťujem na mojom tele. Ťažko sa mi hľadajú slová, ktoré by opísali, aký prínos a dar je pre mňa tento kurz.Rada by som len odkázala Dorothe, že to čo robí pre ľudí je naozaj niečo úžasné a som vďačná, že som mala to šťastie na ňu natrafiť. Ďakujem ďakujem ďakujem!

Betka

O co vlastně v tomto online kurzu jde?

Jde o vytváření spojení s tělem a uvolňování dlouhotrvajících fyzických a emocionálních bloků pomocí velice účinných prvků práce s tělem, jako je jóga zaměřená na uvolnění traumatu, třesení, uvolnění traumatu, práce s dechem a pohyb v kombinaci s uklidňujícími meditacemi, to celé doprovázené teorií, která vás každým cvičením provede, vysvětlí a dodá smysl jednotlivým kouskům skládačky. 

A co vás čeká:

 • Naučíte se, jak vystoupit ze své schránky, jak porozumět podvědomým programům a jak využít toto pochopení pro provedení změn v praxi.
 • Získáte praktické nástroje k překonání deprese, úzkosti a strachu. Jednou pro vždy.
 • Naučíte se, jak používat vědecké techniky ke snížení stresu, zpomalit proces stárnutí a zvýšit kreativitu.
 • Naučíte se, jak přestat s prokrastinací a začít žít život v souladu s vaším posláním a touhami.
 • Naučíte se, jak žít v souladu s vašimi hodnotami, stanovit si záměr, který vychází z vašeho životního poslání, změnit přesvědčení, která vás omezují, a přeměnit zranění v sílu.
 • Naučíte se, jak uzdravit emocionální trauma a staré životní programy a strategie a jak vytvořit láskyplné a harmonické vztahy.
 • Naučíte se, jak uvolnit emoce a trauma z minulosti, pochopit minulost a díky tomu dokážete přepsat váš životní příběh, což vám umožní v základech změnit své chování.
 • Naučíte se, jak pečovat a hýčkat své tělo i duši, jak odpočívat, relaxovat a zpomalit mysl, abyste mohli pocítit vděčnost za život a žít naplno.
 • Naučíte se rozbít začarovaný kruh destruktivních zlozvyků, emocionálních vzorců chování, negativních přesvědčení a závislostí.
 • Osvojíte si metodu, která vám pomůže vzpamatovat se ze ztráty, nevydařených vztahů a žalu.
 • Pochopíte, jak využívat jógu ke všemu výše uvedenému a jak je zdravé třesení, protože nám pomáhá se uvolnit a vzpružit.

Na co se můžete během kurzu těšit:

Několik modulů s nahranými videi s podrobnými návody

Budete mít přístup k HD videím, nahrávaným v magickém prostředí Bali a rozděleným do jednotlivých modulů, jejichž prostřednictvím vás naučím, jak zapojit vyvážený přístup v práci s tělem do každodenního života. Každé video je vytvořeno tak, aby vám pomohlo uvědomit si svou skutečnou podstatu a potenciál, začít jednat a posunout se na cestě za uzdravením života vpřed.

V rámci čtyř MODULŮ na vás bude čekat následující:

 • 32 praktických cvičení, která vám změní život, společně s celou řadou nástrojů, které vám pomohou usměrňovat nervovou soustavu, cítit se dobře, uvolňovat a pouštět, co už vám neslouží.
 • 14 teoretických lekcí na téma psychologických konceptů, které vám vysvětlím jednoduše, s humorem a tak, aby to bylo pro vás stravitelné a abyste pochopili základy neurovědy i to, jak vše souvisí s tělem-myslí-emocemi a uzdravováním.
 • 5 meditací na zklidnění, nalezení pokoje a spojení se sebou.

Za kolik knih, seminářů, léčivých předmětů a terapií, kyvadel a strategií jste už utratili spousty peněz, aniž byste dostali to, v co jste doufali? Pokud vás stále svazují zranění z dětství, strategie z mládí a vaše podvědomí, pak vyzkoušejte tento přístup, který postupuje odspoda, a udělejte si z uzdravení prioritu číslo jedna.

Nic se nezmění, dokud nepřerušíte vzorce chování, které vás v životě brzdí.