Platba

V současné době přijímáme následující způsoby platby (způsob platby budete mít možnost vybrat při zadávání objednávky):

  • Platba převodem
  • Dobírka
  • Kreditní karta (Visa, Mastercard)

Připojení k našemu webu z košíku používá platný, důvěryhodný certifikát SSL (platný HTTPS) na zabezpečeném TLS připojení a silnou verzi protokolu a šifrovací sadu.

Kreditní a debetní karty mají na sobě umístěn bezpečnostní kód. U většiny karet Visa a Mastercard to bude 3-4místné číslo umístěné na zadní straně.

K zadání objednávky nepotřebujete účet, ale vlastní účet vám umožňuje ukládat vaše osobní údaje a kontrolovat předchozí objednávky. Upozorňujeme, že na vašem účtu neuchováváme žádné platební údaje. Účet si můžete vytvořit kliknutím sem nebo přihlášením při zadávání objednávky.

Doručení

Náklady na dopravu se liší v závislosti na místě doručení a počtu zakoupených položek.

  • Standard doprava prostřednictvím České pošty (doručení cca 3–5 pracovních dnů) – cena 150 Kč
  • Doprava ZDARMA prostřednictvím námi vybraného způsobu dopravy  (doručení cca 3–5 pracovních dnů) – podmínkou pro získání dopravy zdarma je objednávka v minimlní hodnotě 500 Kč

Objednávky obvykle expedujeme následující pracovní den po přijetí platby. V případě platby na dobírku je expedice zpravidla následující pracovní den po přijetí objednávky. Skutečné dodací lhůty a datum doručení se mohou lišit v závislosti na místní poštovní službě ve vaší oblasti.

Ano, můžeme zasílat zásilky na P.O. Boxy. U objednávek zasílaných na tyto adresy ovšem nelze platit dobírkou.

Ano! Doprava je k dispozici po celém světě prostřednictvím různých přepravců. U objednávek zasílaných na tyto adresy ovšem nelze platit dobírkou.