Přijměte pozvání na seznamovací večer s Dorothe Trassl a její metodou „E-motion“, která poskytuje porozumění, nástroje i techniky umožňující rozproudění energie v těle i v životě.

„E-motion“ přináší uvolnění a pouštění traumat i energií, které nás v každodenním životě blokují či omezují. Aniž by jste museli vědět a rozumět, podporuje přirozené fungování nervového systému a vy se budete cítit jako znovuzrozeni.

„E-motion“ poskytuje nástroje jak pomoci sám sobě, aniž by jste se museli „hrabat a přehrabovat“ v tom, co už neslouží. Nepracuje s myslí, pracuje s tělem, s nervovým systémem, bez zdlouhavých terapií. Přináší do života více lehkosti, plynutí, radosti.

Na tomto setkání se na pozadí životního příběhu Dorothe dozvíte, jak funguje váš nervový systém, jak traumata, emocionální či mentální bloky vznikají i jak se dají pouštět, léčit a uzdravovat. Na vlastní kůži si zažijete několik technik, které vám pootevřou přístup k energii, která v každém z vás byla, je a bude.
Přijďte si na vlastní kůži zažít, jak její jemnost a soucit vytváří čistotu a objetí, které umožňuje hluboké otevření a uzdravení. Její hlas přináší klid, důvěru a jistotu potřebnou k tomu, aby pomohl čelit hlubokým bolestem a podpořil vás v odevzdání toho, co už neslouží.

Dozvíte se, jak Dorothe propojila své zkušenosti psycholožky, terapeutky The Journey, trauma terapeutky i cvičitelky jógy do jedinečné terapie propojující tělo, mysl i duši, nazývané „E-motion“.