E-motion holistický přístup k propojení těla – mysli – duše

Je to způsob práce s tělem k uvolnění všeho, co máme možná vyřešené v hlavě, ale stále uložené v těle. Jedná se o unikátní metodu, která odhaluje a zcela uvolňuje hluboce zakořeněné buněčné vzpomínky.

Zažili jste někdy něco nepříjemného a vaše mysl řekla, že už je to za vámi a nejlepší bude to prostě zapomenout a nevracet se k tomu?

Může se to zdát jako nejlepší řešení, protože kdo by se chtěl hrabat v minulosti, ještě navíc v bolestivé minulosti.

Mysl nepříjemnost umí vytěsnit, tělo ne. Tělo je jako emoční deník. Situace, které jsme prožili a byly příliš intenzivní, příliš rychle, příliš brzy, trvaly příliš dlouho nebo se odehrály příliš často, se do něj zapisují. Tělo si je pamatuje. To, co nám z těchto situací zůstalo v těle, je trauma. Trauma není to, co se nám stalo, ale co nám z toho zůstalo.

E-motion je soubor různých technik práce s tělem, které vedou k uvolnění starého traumatu, emocí, uzavřených bolestí a „racionálně vyřešených“ životních ran.

Jedná se o velmi funkční kombinaci jemné trauma jógy, řízeného třesení, dechových cvičení, meditačních vizualizací a dalších pokročilých technik.

Při seminářích Dorothe dochází k fyzicky jemnému a přitom neuvěřitelně efektivnímu uvolnění napětí, vzpomínek a emocí, které jsou usazeny hluboko uvnitř těla a naše mysl k nim nemá přístup. Je to bezpečné pro každé tělo, jakékoliv  formě a fyzické kondici.